Başkan Gümrükçüoğlu Çarşıbaşı’daki çalışmaları muhtarlarla değerlendirdi

Başkan Gümrükçüoğlu bugün Çarşıbaşı ilçesinin mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, Belediye Meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarının hazır bulunduğu toplantıda muhtarlarla gerçekleştirdikleri toplantıların içeriğine dair açıklamalarda bulunan Gümrükçüoğlu, “Her yılın kışından çıkıp bahara başladığımızda malumunuz olduğu üzere su kanalizasyon idaremizin, fen işlerimizin, destek hizmetlerimizin sahada çalışma mevsimi başlıyor. Bu, kar yağana kadar devam ediyor. Bizde her yılın başında her ilçemizi ziyaret ederek sizlerle toplanıp durum değerlendirmesi yapıyoruz, taleplerinizi topluyoruz. Sonrasında ilçe belediyemiz ile bunları değerlendirerek sonrasında mutabık bir şekilde sahada çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz” dedi.

Değerlendirmesinde imkânların sınırlı olmasına karşın ihtiyaçların sınırsız olduğunu kaydeden Başkan Gümrükçüoğlu, “Trabzon tarihinin en büyük bütçeli yol çalışmasını geçen yıl gerçekleştirdik. İnşallah bu yılda mevsim şartlarına göre Nisan ayı gibi sahadaki yoğun çalışmalarımıza başlayacağız. Çarşıbaşı’nda son üç yılda önemli yol çalışmalarına imza attık. Bu çalışmalarımıza bu yıl da devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak kalıcı çalışmalara imza atıyoruz. Betonlamada, asfaltlamada son derece titiz davranıyoruz. Yaptığımız yolun kanavasını, gerekliyse sanat yapısını, yine gerekliyse korkuluğunu yapıyoruz. Bu şekilde her yıl tekrarlayacağımız çalışmalarla ilçelerimizdeki yol sorunlarını ortadan kaldırıyoruz” diye konuştu.

Toplantıda Büyükşehir Belediyesinin Çarşıbaşı ilçesinde gerçekleştirdiği ve sürdürdüğü çalışmalar hakkında ayrıntılı açıklamalarda bulunan Gümrükçüoğlu, 2017 yılında ilçede gerçekleştirilecek çalışmaların planlaması üzerine mahalle muhtarlarıyla istişarelerde bulundu.

Posted Under
Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir